MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12645074
nr 1264 5074
Byrå
3 lådor, bemålad. Bredd: 66 cm. Djup: 32 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:31:20
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr